Apie įmonę

Uždaroji akcinė bendrovė „Panevėžio melioracija“ yra seniausia Lietuvoje melioracijos įmonė, įkurta 1949 m. Nuo paprastų drenažo sistemų statybos bendrovės veikla išsiplėtė iki plataus profilio statybinių darbų. Šiuo metu bendrovė stato ir remontuoja hidrotechninius ir ekologinės paskirties (nuotekų valymo įrenginius, naftos gaudykles, riebalų gaudykles) statinius, tiltus, įrengia inžinerinius tame tarpe buitinių ir lietaus nuotekų, vandentiekio tinklus, sausinimo ir drėkinimo sistemas. Bendrovė plečia veiklą kelių, gatvių remonto ir įrengimo, pėsčiųjų ir dviračių takų su trinkelių ir plytelių dangomis srityje.

  

   Šiuo metu bendrovėje dirba virš 55 aukštos kvalifikacijos ilgametę darbo patirtį turinčių specialistų, kuriems vadovauja 5 įvairių specialybių inžinieriai.

   

   UAB „Panevėžio melioracija“ darbuotojai dirba pagal kokybės vadybos sistemas ISO 9001:2015 (LST EN ISO 9001:2015), ISO 14001:2015 (LST EN ISO 14001:2015), BS OHSAS 18001:2007 (LST 1977:2008) ką liudija 2017 m. gruodžio 28 d. išduotas TUV Thuringen e.V sertifikavimo įstaigos išduotas TUV CERT sertifikatas. Tai būtinas šiuolaikinės įmonės augimo žingsnis ir kokybės garantas tiek esamiems tiek būsimiems partneriams.

   Bendraudami su patikimais tiekėjais, kurie atstovauja Lietuvoje ir pasaulyje žinomas firmas, tokias kaip PIPE LIFE, Hawle and Co, Betono mozaika, Lemora, Betono centras ir žinodami savo galimybes, garantuojame Užsakovams aukštą atliekamų darbų kokybę.

 

   Mums visi partenriai labia svarbūs, todėl nesivaržydami kreipkitės dėl papildomos informacijos ir bendradarbiavimo bet kuriuo telefonu ar elektroniniu paštu iš skilties KONTAKTAI